Přirozená čistota, stejně příjemná jako v přírodě

Podestýlka Cat’s Best je první svého druhu, tedy podestýlkou spojující přírodu a špičkové technologie. Spolu s přírodními surovinami je naše podestýlka díky technologii zpracování rostlinných vláken schopná absorbovat moč a uzavřít ji uvnitř, a to až do 7násobku vlastní hmotnosti, a navíc přirozeně, rychle a spolehlivě až do poslední kapky! Díky tomu zápach ani nevznikne. Toaleta tak bude pro kočku příjemným místem spojeným s vůní lesa. Čistá záležitost pro zvířata, pro člověka a také pro životní prostředí, neboť surovina pro výrobu podestýlky Cat’s Best je získávána trvale udržitelným způsobem a je úplně biologicky odbouratelná.      

Technologie rostlinných vláken určuje nové standardy pro steliva pro kočky. 

Podestýlku Cat’s Best vyrábí přední světová společnost působící v oboru technologie rostlinných vláken, J. Rettenmaier & Söhne. Již více než 140 let se naše společnost věnuje výzkumu rostlinných vláken a vývoji inovativních technologií umožňujících využít vlastnosti těchto přírodních surovin. Během komplexního procesu ICS* Wood Fibre Technology*, vyvinutého speciálně pro Cat’s Best, jsou rostlinná vlákna technologicky zušlechťována. Výsledná aktivní dřevní vlákna mají schopnost okamžitě absorbovat moč a pachy a spolehlivě je uzavřít uvnitř. Cat’s Best je tedy na rozdíl od minerálních podestýlek stelivem nové generace.

* Intelligent Capillary System

Snadná likvidace steliva

Nákupem podestýlky Cat’s Best získáte nejen kvalitní stelivo, ale zároveň chráníte životní prostředí. Zatímco minerální steliva nevyhnutelně končí na skládkách, Cat’s Best může být i po použití významným přínosem v procesu likvidace odpadu, konkrétně může být zdrojem pro výrobu energie a tepla při spalování odpadu nebo v rámci biometanizace.

Celosvětově č. 1 v oblasti podestýlek pro kočky, vyrobených z přírodních vláken

Podestýlka Cat’s Best je vyrobena s ohledem na potřeby zvířat a splňuje nároky na hygienu, které jsou kočkám vlastní. Díky tomu se Cat’s Best stalo celosvětově nejpopulárnějším stelivem pro kočky vyrobeným z přírodních vláken.

Průvodce hygienou koček

Načtením videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.
Přečtěte si více

Cat’s Best sortiment